Atlant1sCastle Owner
Battle Begins In
Your Time
Server Time

ETERNMU S6
EPISODE RAGNAROK!

Dear players,
on 22.9. 2023 at 15:00 has been started S6 RAGNAROK 3.

We bring you best experience playing MU online and unique PvP balance. Join us now and play with us!

RAGNAROK!

Episode RAGNAROK is highly customized and optimized. Most of common bugs was fixes, a lot of new content was added. But core is still the good old season six.

Party systém a expení

Popis party

Obecně platí, že v partě je méně expů. Expy se dělí mezi členy party poměrem podle jejich levelu.

Pokud zabijete příšeru a dostanete 1M expů: 

  • 1 člověk solo dostane komplet 1M expů
  • 2 lidi dostane každý 950k (2 lidi -5% viz info)
  • 3 lidi dostane každý 970k (-3%)
  • 4 lidi dostane každý 990k (-1%)
  • 5 lidí dostane každý 1M (+0%)

 

Efektivní expení

Pro efektivní expení je jedno, kolik máte expů za zabití příšery, důležité je, jak rychle dokážete příšeru zabít v poměru expů za příšeru. Pokud například budete 10 sekund zabíjet příšeru, která vám dá potom 1M expů a nebo zabijete za vteřinu celý flek 6 příšer, které dají 200k každá, tak máte každých 10 sekund (dle respawnu) 1,2M expů za 10 sekund, tedy více než v prvním případě.

Pokud tento princip aplikujete na party systém, vychází z toho, že pokud v partě rychleji zabíjíte silnější fleky, dostáváte sice nižší expy za zabití jedné příšery, ale zabijete je rychleji, rychleji docílíte respawnu a tedy máte větší expy za 10 sekund než solo.

Pro efektivní expení je nejlepší změřit si čas naexpení jednoho levelu na daném fleku (stačí obyčejné stopky) a poté porovnat s flekem jiným. 

Vyhledávání party

Pokud jste měli kdy problém s vyhledávám členů party a na nových seasons se Vám líbilo integrované vyhledávání, tak tuto funkcionlitu si můžete u nás užít také. Pomocí CTRL+N se dostanete do nastavení party (pro založení) a skrz N se dostanete do seznamu již  založených skupin.