Atlant1sCastle Owner
Battle Begins In
Your Time
Server Time

ETERNMU S6
EPISODE RAGNAROK!

Dear players,
on 22.9. 2023 at 15:00 has been started S6 RAGNAROK 3.

We bring you best experience playing MU online and unique PvP balance. Join us now and play with us!

RAGNAROK!

Episode RAGNAROK is highly customized and optimized. Most of common bugs was fixes, a lot of new content was added. But core is still the good old season six.

Eternal systém

Po dohrání základní verze hry a tedy dosažení 400LVL, 400ML, 5GR a 100 RES (dále jen FGR) se můžete pustit do naprosto nové výzvy a tou je právě Eternal system. Koncept je založen na expení Eternal levelů a následnému otevírání dalšího a dalšího obsahu. Jakmile budete mít FGR, obdržíte od Aubrei úkolovou linku, kde na jejím konci stanete jako nová postava s novými možnostmi. Zmíněný promotion postavy je nezbytný k započetí Eternal cesty. Jako jeden z Eternalů budete mít přístup do nových map, které jsou odrazem té dřiny/odměny, které na vás čekají. V těchto mapách se nacházejí klasické spoty, kde můžete trávit tu odpočinkovou část hraní v této fázi hry. Odpočinkovou a přesto nezbytnou, protože musíte získávat své první Eternal levely (EL) v těchto mapách abyste se dostali na požadovanou úroveň, která vás posune dále. Onen posun budete vždy přesně znát a to právě díky naší průvodkyni Aubrei. Bude to právě ona, která vás dovede k prvním Mythical setům, zbraním, spellům a také kdo vás pošle na smrt do vašeho prvního Riftu. 

    Eternal levelů můžete získat až 2000 a za každý jeden level získáte bod na rozdělení do Eternal Skill Tree. Pokud se stanete Eternalem, už nikdy se nebudete moci zúčastnit bitev o staré bosse nebo navštívit většinu starých map. Jako Eternal budete mít přístup pouze do map pro EL, battle map, nejvyšších úrovní eventů a vaším jediným městem se stane Eternal City. Nic dobrého už vás v nižších mapách nečeká a nic lepšího než co najdete dál už nikdy nezískáte. Přesto si dobře rozmyslete, zda-li tuto výzvu přijmete a postoupíte dál. Hráči, kteří stále hrají první fázi hry se do Eternal City dostanou, vy dolů nikoliv. Jedinou samostatnou výjimkou jsou mapy na Siege serveru, které jsou dostupné a společné pro všechny i nadále.